Seo Forum Tanıtım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Seo Forum Tanıtım

seo ve site tanitim

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Eklem Kireçlenmesinde Kök Hücre Tedavisi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Eklem Kireçlenmesinde Kök Hücre Tedavisi Empty Eklem Kireçlenmesinde Kök Hücre Tedavisi Çarş. Ağus. 29, 2018 7:17 pm

gmail83

Eklem kireçlenmesinin kıkırdak dokunun yıpranması ve eklem içi sıvısının azalmasıyla ortaya çıkan, yaşam kalitesini oldukça düşüren, ilerleyici bir hastalık olduğunu söyleyen Dr. Yüksel Büküşoğlu, eklem kireçlenmesi tedavisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Kıkırdaktaki harabiyeti engellemek, tedavi etmek için tıptaki ilerlemelerle yeni bir tedavi yöntemi geliştirilmiştir. Vücutta kök hücreden en zengin doku göbek çevresi yağ dokusu olduğu saptanmış durumda. Kök Hücre SVF (StromalVasküler Fraksiyon) Tedavisi olarak adlandırılan bu tedavi yöntemi ile kendi göbek çevresi yağ dokumuzdan elde edilen canlı kök hücrelerin hemen ayrıştırılarak, hiç bekletilmeden eklem içerisine enjekte edilmesi ile kök hücre ile eklem tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Kök Hücre SVF Tedavisi'nin eklem kireçlenmesi şikayetlerinin ilerlemesini durdurduğu, kıkırdak ve bağ dokusundaki hasarı onarıp, iyileştirdiği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. Kök Hücre SVF Tedavisi diz ve kalça eklem kireçlenmesinin yanı sıra; kas yırtılmaları, tendon hasarı, menisküs ve spor yaralanmaları gibi durumların tedavilerinde de etkilidir

Kök Hücre Tedavisi YÜKSEL BÜKÜŞOĞLU

Sorularınız için telefon numaralarımız : 0554 638 2900

Web Sitemiz : http://www.ortocell.net

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]